Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Analizator wilgoci TGM800

Zastąp archaiczne i pracochłonne techniki, wymagające ciągłego zaangażowania zespołu Twojego laboratorium. Wybierz najnowsze, zautomatyzowane rozwiązania LECO w dziedzinie termograwimetrii.

Poznaj już dziś analizator termograwimetryczny TGM800 pracujący w oparciu o metodę bezpośrednią, polegającą na pomiarze utraty masy w funkcji temperatury w kontrolowanej atmosferze.

Analizator wilgoci TGM800 - najważniejsze cechy:

 • precyzyjne oznaczenie zawartości wilgoci
 • jednoczesne oznaczenie 16 próbek
 • najszybsza analiza na rynku przy zachowaniu najwyższej dokładności
 • wygodna i łatwa obsługa poprzez dedykowane oprogramowanie CORNERSTONE
 • zdalny dostęp do wyników i komunikatów
 • szeroki zakres analityczny do 100% zawartości wilgoci
 • duże i reprezentatywne odważki (nawet do 10 g)
 • temperatura pracy do 150°C
 • eliminacja potencjalnych błędów operatora oraz oszczędność jego czasu pracy
 • niskie koszty analizy

Słowa kluczowe: analizator wilgoci, zawartość wilgoci, termograwimetr, wilgoć w żywności, TGA,

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn