Rejestracja do katalogu firm

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Badania i Jakość Żywności 1/2018

Badania i Jakość Żywności 1/2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu premierowy numer Magazynu Silliker Polska – Kwartalnik Badania i Jakość Żywności jest adresowany do menadżerów i technologów żywności wszystkich branż sektora spożywczego – pracowników laboratoriów, działów jakości, R&D oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa żywności, a także osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu badań żywności. Na łamach Magazynu poruszamy tematy związane z szeroko pojętym zarządzaniem jakością i bezpieczeństwem żywności. Nasi specjaliści z zakresu prawa żywnościowego opisują aktualne tematy związane ze znakowaniem żywności przeznaczonej na rynek UE, jak i międzynarodowy. Co kwartał zamieszczamy również wykaz zmian aktów prawnych obowiązujących na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Zapraszamy do lektury Magazynu Silliker Polska – Badania i Jakość Żywności. Tematy zamieszczone w premierowym wydaniu kwartalnika:

 • Raport EFSA po letnim skandalu z fipronilem i amitrazem /str. 3/
 • Salmonella w żywności pochodzenia roślinnego – realne zagrożenie? /str. 4/
 • BLUE PAPER – Europejskie Trendy w Bezpieczeństwie Żywności: Najważniejsze Kwestie i Perspektywy /str. 7/
 • Jakie zmiany w deklaracji wartości odżywczej żywności na rynek USA wprowadza nowa regulacja FDA /str. 8/
 • Pestycydy zawierające substancje zaburzające gospodarkę hormonalną nie powinny być dostępne na rynku /str. 10/
 • Zmiany w przepisach prawa żywnościowego /str. 13/

Słowa kluczowe: badania żywności, jakość żywności, prawo żywnościowe, komunikaty, rynek UE, rynek USA

Wypełnij formularz w celu pobrania opracowania

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez firmę Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serwituty 25 będącą właścicielem portalu FoodFakty.pl oraz firmę publikującą lub udostępniającą dany materiał na podstawie odpowiedniej umowy z Portalem w celu realizacji niniejszego zapytania lub rejestracji na wydarzenie lub pobrania materiałów oraz powiadomienia o nowych publikacjach, biuletynach i wydarzeniach dotyczących usług oferowanych przez Portal, realizacji obowiązków związanych z wymogami w zakresie niezależności, zarządzania ryzykiem i jakością.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem.

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn