Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Branżowe warsztaty dyskusyjne - Śniadanie biznesowe z BRCGS Packaging Materials Issue 6

Data: 06.03.2020 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 3 h

Cel szkolenia

Zapraszamy na spotkanie z naszą ekspertką w dziedzinie bezpieczeństwa żywności, która omówi najważniejsze zmiany w Standardzie BRCGS for Packaging Materials Issue 6 i odpowie na pytania uczestników.

Szkolenie skierowane do

Osoby zajmujące się tematami jakościowymi, technicznymi, systemowymi w zakładach zajmujących się produkcją opakowań.

Program

Warsztaty będą cyklem 4 spotkań, a na każdym ze spotkań będą omawiane po dwa z tematów dotyczących zmian w nowej wersji.

Na spotkaniu w dniu 6 marca 2020 r. będą omawiane:

 

 • Kontrole produktowe i procesowe
  Wydanie 6 standardu doprecyzowuje wymagania w zakresie kontroli produktowych i procesowych, np.: w zakresie transferu danych pomiędzy źródłami i konieczności zapewnienia ich integralności, procedury zwalniania linii do produkcji czy też wymagań dotyczących walidacji nowych surowców przed ich wdrożeniem do procesu.

 

 • Włączenie wymagań związanych z Traded good (produkty będące przedmiotem handlu)  do wymagań standardu.

Warunki uczestnictwa

Swój udział można zgłosić wysyłając maila do Działu szkoleń BSI lub poprzez formularz na naszej stronie -> http://bit.ly/FF-Branzowe-warsztaty-BSI 

Nie jesteś przekonany, że te warsztaty są dla Ciebie, dowiesz się tego na naszej stronie -> http://bit.ly/wiecej-o-warsztatach-brcgs 

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn