Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRCGS Global Standard for Packaging Materials Issue 6 Auditor training (Szkolenie dla Auditorów)

Data: 13.12.2022 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 24 h

Cel szkolenia

Szkolenie to zostało zaprojektowane w celu pozyskania przez uczestników dogłębnego zrozumienia głównych zasad oraz wymagań standardu, włączając w to „cel wymagania” (fundamental clauses) oraz  „wymagania podstawowe” (statements of intent), zasad auditowania standardu BRCGS, włączając planowanie i raportowanie.

Uczestnicy szkolenia powinni posiadać kopię standardu oraz powinni przeczytać standard przed szkoleniem. Standard dostępny jest na stronie www.brcglbookshop.com. 

 

Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy akredytowane szkolenia BRCGS. 

Szkolenia prowadzone są przez akredytowaną trenerkę (BRCGS Approved Training Partner). Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują odpowiednie certyfikaty, które są wystawiane przez BRCGS Global Standards w Londynie.

Szkolenie skierowane do

Nowi auditorzy standardów BRCGS (posiadający kompetencje auditorów wiodących) , kierownicy jakości, konsultanci, osoby chcące zyskać dogłębne zrozumienie procesu auditu.

Program


 • NAJWAŻNIEJSZE CELE SZKOLENIOWE:

  • Zdobycie wiedzy nt. wymagań standardu,

  • Określenie wymagań i korzyści wynikające ze standardu BRCGS,

  • Określenie szczegółowo punktów mówiących o analizie zagrożeń i ocenie ryzyka,

  • Określenie wymagań dotyczących zaangażowania najwyższego kierownictwa i budowania kultury jakości i bezpieczeństwa produktu,

  • Określenie wymagań dla produktów wrażliwych i kontaktu z żywnością,

  • Określenie wymagań dla Traded Products,

  • Określenie wymagań w zakresie monitoringu środowiskowego,

  • Zdobycie wiedzy nt. przygotowania zakładu do auditu,

  • Zdobycie wiedzy nt. protokołu auditu.

  Szkolenie obejmuje
  materiały szkoleniowe
  certyfikat
  wyżywienie

Szkolenie, prezentacja oraz materiały pomocnicze są w języku polskim. 

 

Przejdź do opisu szkolenia dostępnego bezpośrednio na stronie organizatora -> https://www.bsigroup.com/pl-PL/BRCGS-Bezpieczenstwo-Zywnosci/BRC-szkolenia/BRCGS-Packaging-Wersja-6-Szkolenie-dla-Auditorow/?utm_source=Referral&utm_medium=Schedule&utm_term=PL-szkolenia

Szkolenie dostępne w języku polskim lub po angielsku w międzynarodowej grupie.

 

 

 

Warunki uczestnictwa

Wiedza na temat produkcji opakowań jest niezbędna podczas szkolenia.

Zarejestruj się -> https://page.bsigroup.com/PL-BSI-FOOD-Schedule-BRCGS-Wersja-6-Zaklady-FF-rejestracja

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn