Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRCGS Ocena podatności organizacji na zafałszowania żywności (Food Fraud)

Data: 03.10.2022 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 8 h

Cel szkolenia

Szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć uczestnikom wiedzy na temat metod / technik przeprowadzenia oceny podatności na zafałszowania w danej organizacji.

Wiedza w tym zakresie jest niezwykle przydatna podczas identyfikowania i minimalizowania ryzyka związanego z zafałszowaniami oraz wdrażania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności w zakładzie, w tym wdrażania wymagań norm BRCGS.

Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy akredytowane szkolenia BRCGS. Poznaj normę oraz zmiany jakie zaszły w nowej 9 Wersji na naszych szkoleniach.

Szkolenia prowadzone są przez akredytowaną trenerkę (BRCGS Approved Training Partner). Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują odpowiednie certyfikaty, które są wystawiane przez BRCGS w Londynie.

Szkolenie skierowane do

Osoby związane z jakością, techniczne, pracujące w obszarach zakupów, magazynowania, transportu, zajmujące się bezpieczeństwem żywności, konsultanci, auditorzy.

Nowi auditorzy standardów BRCGS (posiadający kompetencje auditorów wiodących) , kierownicy jakości,konsultanci, osoby chcące zyskać dogłębne zrozumienie procesu.

Program

NAJWAŻNIEJSZE CELE SZKOLENIA

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą w stanie:

 • Zrozumieć wymagania BRCGS w zakresie oceny podatności na zafałszowania
 • Zrozumienia tematyki związanej z „Zafałszowaniem żywności”
 • Zrozumieniem różnic pomiędzy oceną podatności na zafałszowania, analizą zagrożeń i obroną żywności
 • Ocenić surowce najbardziej podatne na zafałszowania

EGZAMIN: opracowanie końcowe,75% zaliczenie

Przejdź do opisu szkolenia dostępnego bezpośrednio na stronie organizatora -> https://page.bsigroup.com/PL-BSI-FOOD-Schedule-BRCGS-Food-Fraud-FF-opis

 

Warunki uczestnictwa

Nie obowiązują żadne warunki wstępne dla tego szkolenia.

Zarejestruj się -> https://page.bsigroup.com/PL-BSI-FOOD-Schedule-BRCGS-Food-Fraud-FF-rejestracja

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn