Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

BRCGS Wersja 9 Szkolenie dla Auditorów Wiodących

Data: 05.12.2022 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 24 h

Cel szkolenia

W trakcie tego 5-dniowego szkolenia uczestnicy zyskają dogłębne zrozumienie wymagań standardu (Wersja 9) w odniesieniu do protokołu, wymagań oraz skutecznego auditowania. Uczestnicy zyskają liczne wskazówki odnośnie wymagań standardu, zyskają wiedzę na temat sposobu przeprowadzania auditu na zgodność ze standardami BRCGS, włączając w to skuteczne planowanie, przeprowadzanie
i raportowanie. Szkolenie uwzględnia również ćwiczenia w zakresie technik auditowania, tak aby rozwinąć umiejętności auditorskie zgodnie z wymaganiami GFSI.

Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy akredytowane szkolenia BRCGS. Poznaj normę oraz zmiany jakie zaszły w nowej 9 Wersji na naszych szkoleniach.

Szkolenia prowadzone są przez akredytowaną trenerkę (BRCGS Approved Training Partner). Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują odpowiednie certyfikaty, które są wystawiane przez BRCGS Global Standards w Londynie.

 

Ukończenie kursu, włączając w to egzamin są niezbędne, aby zostać Auditorem BRCGS. Kroki niezbędne w celu ukończenia szkolenia muszą być uzgodnione z BRCGS Global Standards lub zatwierdzoną jednostką certyfikującą.

 

 

 

Szkolenie skierowane do

Auditorzy jednostek certyfikujących, auditorzy planujący rejestrację, kierownicy jakości, konsultanci, osoby chcące zyskać dogłębne zrozumienie procesu auditu.

Uczestnicy szkolenia powinni posiadać wiedzę i praktyczne doświadczenie związane z Systemem Zarządzania Jakością, powinni mieć ukończony min. 2-dniowy kurs z zakresu HACCP.

Program

NAJWAŻNIEJSZE CELE SZKOLENIOWE to dostarczenie zrozumienia:

 • Szczegółów schematu standardów BRCGS
 • Wymagań standardu oraz sposobu, w jaki zgodność powinna być wykazana
 • Protokołu auditu BRCGS
 • Skutecznych technik auditowania
 • Kompetencji audytorskich określonych przez GFSI
 • Uzupełnienia raportu auditowego
 • Monitorowania zgodności – jednostki certyfikujące
 • The BRCGS Global Standards Directory

 

Przejdź do opisu szkolenia dostępnego bezpośrednio na stronie organizatora -> https://www.bsigroup.com/pl-PL/BRCGS-Bezpieczenstwo-Zywnosci/BRC-szkolenia/BRC-wersja-8-Auditor-Wiodacy/?utm_source=Referral&utm_medium=Schedule&utm_term=PL-szkolenia

 

 

Warunki uczestnictwa

Uczestnicy szkolenia powinni posiadać kopię standardu oraz powinni przeczytać standard przed szkoleniem. Standard dostępny jest na stronie www.brcglbookshop.com

Zarejestruj się -> https://bsi.secure.force.com/training?c=BRC04001PLPL&CT=PL&l=PL&_ga=2.254489291.25537422.1659948277-602528476.1654175239

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstawie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn