Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Usługi BSI w zakresie sektora spożywczego obejmują certyfikację, ocenę i rozwiązania dotyczące łańcucha dostaw. Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy także akredytowane szkolenia BRCGS. W połączeniu usługi te mogą pomóc zapewnić większą trwałość organizacji, umożliwiając efektywne zarządzanie ryzykiem i szansami związanymi z produktami, procesami, ludźmi i odpowiednimi łańcuchami dostaw. Jesteśmy wiodącym dostawcą certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa żywności i zapewniamy obszerne audity dotyczące szerokiej gamy norm związanych z bezpieczeństwem żywności oraz norm biznesowych w ramach całego łańcucha dostaw żywności i napojów – w tym uznanych norm dotyczących Globalnej Inicjatywy na rzecz Bezpieczeństwa Żywności (GFSI). 

Poprzez tworzenie norm, profesjonalne szkolenia ISO, certyfikację systemów oraz certyfikację wyrobów zapewniamy organizacjom zrównoważony rozwój. Pomagamy w sprawnym zarządzaniu biznesem, a także ograniczaniu ryzyka i kosztów. Zaufało nam 84 000 klientów w 193 krajach. W Polsce BSI obchodzi w tym roku 20 lat działalności.

Więcej o naszych usługach można przeczytać na stronie http://bit.ly/PL-BSI-bezpieczenstwo-zywnosci

W naszej ofercie usług znajduje się także szereg szkoleń niezbędnych w zrozumieniu norm oraz wdrażaniu, auditowaniu i certyfikacji systemów zarządzania.

Dla branży spożywczej oferujemy szkolenia z zakresu BRCGS, FSSC 22000, ISO 22000, HACCP. Oferujemy kompleksowe szkolenia otwarte - od jednodniowych kursów wstępnych, obejmujących podstawowe wymagania normy, po kursy wdrożeniowe i kursy dla Auditorów Wiodących certyfikowane przez CQI/IRCA. Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia w lokalizacjach o najwyższym standardzie. Nasze sale szkoleniowe są wybierane z wysoką starannością, ponieważ chcemy mieć pewność, że będą się Państwo uczyć w najlepszych warunkach.

W portfolio naszych usług znajdują się także szkolenie dedykowane - Możemy przeprowadzić szkolenie w wybranym przez Państwa miejscu i dostosować jego program do potrzeb organizacji, skupiając się na Państwa obszarach zainteresowania. Gwarantuje to, iż pracownicy poznają najlepszą praktykę pasującą do ich miejsca pracy, w warunkach, w których będą ją wykorzystywać.
Szkolenia prowadzą doświadczeni Trenerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę nabytą podczas pracy zawodowej.

Jako jedyna jednostka certyfikująca w Polsce oferujemy także akredytowane szkolenia BRCGS.

http://bit.ly/PL-BSI-ff-bezpieczenstwo-zywnosci-szkolenia

 

Czy w branży produkcji przemysłowej, czy też w sektorze usług, w krajach rozwiniętych, czy rozwijających się - wszystkie organizacje, zarówno małe, jak i duże, potrzebują kogoś, kto pomoże im w wypracowaniu odpowiednich i efektywnych systemów. Certyfikowaliśmy tysiące firm na świecie podnosząc skuteczność i efektywność ich działań, ponad 100 lat temu staliśmy się pionierami w dziedzinie norm, a dzisiaj cieszymy się pozycją lidera na tym rynku. Pomagamy ponad 65 000 Organizacji na całym świecie w zdobyciu przewagi nad konkurencją - od największych światowych marek po małe, ambitne firmy lokalne. Jako jedna z nielicznych organizacji, które faktycznie od początku do końca rozumieją normy, nie tylko oceniamy, na ile dobrze spełniają Państwo ich wymagania — my także tworzymy nowe normy od podstaw i szkolimy globalnie zespoły pracowników w kierunku stosowania ich oraz zwiększania efektywności. Nadaliśmy kształt takim światowym standardom, jak: ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001

Więcej o certyfikacji w BSI można dowiedzieć się na stronie  http://bit.ly/Certyfikacja-w-BSI-dla-branzy-spozywczej

 

BSI oferuje także pełny zakres usług badawczych i certyfikacyjnych, w tym ocenę wstępną, analizę luk, badania partii i kompletną kontrolę zgodności. BSI – jednostka notyfikowana, uprawniona do nadawania oznakowania CE oraz właściciel zaufanej marki Kitemark™ – posiada jedne z największych możliwości testowania i certyfikacji produktów oraz pomocy w zakresie uzyskania dostępu do rynków globalnych.

http://bit.ly/FF-Certyfikacja-wyrobow-BSI

 

Wpieramy naszych Klientów także poprzez udostępnianie bezpłatnych folderów i webinarów z zakresu Systemów Zarządzania ISO oraz certyfikacji produktów. Zasoby naszej wirtualnej biblioteki są stale poszerzane i aktualizowane, tak aby być na bieżąco ze zmianami, zarówno dla tych, którzy w temacie ISO są dopiero początkujący, jak i dla tych którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę.

 

Tworzymy standardy ● Udostępniamy ● Certyfikujemy ● Szkolimy ● Wspieramy

Więcej o naszych usługach można przeczytać na stronie http://bit.ly/PL-BSI-bezpieczenstwo-zywnosci

 

 

Słowa kluczowe: brcgs, fssc, food safety, bsi, bezpieczenstwo zywnosci, iso 22000, haccp

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn