Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Katalog - szkolenia dla branży spożywczej FoodFakty – liczy już prawie 200 pozycji! - Szkolenia branża spożywcza, Szkolenia znakowanie żywności, szkolenia prawo żywnościowe ...

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Szkoleń, który w krótkim czasie zdobył ogromną popularność i odwiedzany jest przez tysiące naszych czytelników. Już teraz do Państwa dyspozycji mamy prawie 200 ofert Najlepszych firm szkoleniowych na rynku! Tematyka szkoleń dotyczy m. in. prawa żywnościowego, norm i standardów, systemów jakości, analiz marketingowych, szkolenia panelu sensorycznego, mikrobiologii żywności oraz wielu, wielu innych!

W katalogu pojawiły się już takie firmy, jak: DQS Polska Sp. z o.o., Merieux NutriSciences, JARS Sp. z o.o., J.S. Hamilton Poland S.A., Lloyd’s Register, Centrum Prawa Żywnościowego, Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA, Intertek Poland Sp. z o.o. czy LeoPard Akademia Wiedzy Użytecznej, a kolejne są już w trakcie wpisywania swoich programów.

Katalog za kilka dni posiadać będzie nowy, bardziej intuicyjny wygląd.

Zapraszamy do kontaktu z organizatorami za pośrednictwem naszego portalu bądź bezpośrednio. Kontakt z organizatorem poprzez formularz nie jest potwierdzeniem udziału w szkoleniu, a jedynie skierowaniem zapytania bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za dane szkolenie po stronie organizatora.

Firmy zainteresowane publikacją szkoleń prosimy o kontakt na foodfakty@foodfakty.pl

Link – https://foodfakty.pl/szkolenia

Słowa kluczowe:

Autor: FoodFakty

Artykuł_opublikowany_dzięki_firmie

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn