Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Akademia Wiedzy Użytecznej LeoPard jest firmą szkoleniową, wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa. Szkolenia prowadzimy od 2004r.

Organizujemy szkolenia biznesowe, seminaria i warsztaty zarówno w formule otwartej jak i zamkniętej dla firm w całej Polsce, samorządów i instytucji użyteczności publicznej. Nasze szkolenia w większości, oprócz niezbędnej części teoretycznej, mają charakter praktyczny.

Szkolenia dotyczą ustawodawstwa żywnościowego polskiego i UE, m.in.:

·         znakowania żywności

·         zanieczyszczeń żywności

·         oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych

·         bezpieczeństwa żywności

·         opakowań do żywności

·         suplementów diety

Współpracujemy z uznanymi wykładowcami i praktykami z całej Polski. Należą do nich wykładowcy z wyższych uczelni /m.in. SGGW/, placówek naukowo badawczych /m.in. NIZP-PZH, IŻŻ/, pracownicy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz praktycy, którzy są wysokiej klasy specjalistami i posiadają doświadczenie dydaktyczne i naukowe wsparte praktyką w realizacji licznych projektów. Nasi trenerzy są autorami wielu publikacji i specjalistycznych książek, wielu z nich wielokrotnie brało i bierze czynny udział w tworzeniu prawa polskiego i unijnego poprzez uczestnictwo, w charakterze ekspertów, w komisjach sejmowych i unijnych.

 

Słowa kluczowe: https://www.awuleopard.pl/szkolenia-prawno-zywnosciowe/ prawo żywnościowe znakowanie suplementy diety dodatki zanieczyszczenia pestycydy

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn