Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

LGC Standards jest wiodącym dostawcą certyfikowanych materiałów odniesienia i materiałów odniesienia oraz organizatorem programów badania biegłości dla laboratoriów.

Oferujemy profesjonalny zespół obsługi klienta oraz eksperckie wsparcie techniczne dotyczące wykorzystania produktu i wyboru odpowiedniego materiału. Dostarczamy produkty od akredytowanych producentów, zapewniając dostęp do wiedzy o wymaganiach importowych, zezwoleniach, przepisach transportowych i zarządzaniu substancjami kontrolowanymi.

Od 1975 roku jesteśmy liderem w dostarczaniu materiałów odniesienia m.in. pestycydów. Dzisiaj nasze portfolio poszerzyło się tak, aby dostosować się do zmieniających się przepisów i technologii w zakresie analiz żywności, napojów i konopi. Nasze portfolio wyróżnia się jakością, produkcją zgodnie z najwyższymi standardami oraz zapewnianiem specjalistycznego wsparcia analitycznego i dokumentacji.

LGC jest akredytowanym, międzynarodowym organizatorem programów badania biegłości laboratoriów. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach związanych z dostarczaniem badań biegłości laboratoriom wykonującym analizy m.in. chemiczne, fizyczne i mikrobiologiczne. Badania biegłości są kluczowym elementem procesu akredytacji – monitorowanie wyników uzyskiwanych w danym laboratorium jest wymaganiem normy ISO 17025 i ISO 15189. Badania biegłości zapewniają jedyną prawdziwie niezależną ocenę wyników laboratorium i dają możliwość porównania swoich wyników z podobnymi laboratoriami, często na skalę międzynarodową.

 

Słowa kluczowe: badania biegłości; materiały odniesienia; chemia analityczna; kontrola jakości; chromatografia; analiza żywności; certyfikat; ISO; metrologia; niepewność; RM; CRM; ILC; mikrobiologia

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn