Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Lider panelu sensorycznego – zasady weryfikacji i przygotowania panelu do wykonania ocen

Data: 07.04.2020 Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 6 h

Cel szkolenia

 • Dostarczenie praktycznych wskazówek wykorzystania metod sensorycznych w badaniach przechowalniczych.
 • Podczas szkolenia omówione zostaną wybrane metody sensoryczne, które skupiają się na ocenie stabilności produktu pod względem krytycznych wyróżników. Poszczególne metody zostaną omówione na przykładzie konkretnych projektów.
 • Warsztaty praktyczne obejmują wykonanie oceny według przedstawionych metod oraz zasady analizy wyników. Zajęcia praktyczne odbywają się w pracowni badań sensorycznych Silliker Polska grupa Mérieux NutriSciences, spełniającej warunki określone przez normę ISO 8589 (Analiza sensoryczna - Ogólne wytyczne projektowania pracowni analizy sensorycznej).

Szkolenie skierowane do

Osoby odpowiedzialne za kontrolę sensoryczną jakości produktów - pracownicy Działu Jakości, laboratorium.

Program

Część teoretyczna:

 • Metody sensoryczne stosowane w badaniach przechowalniczych – przykłady
  i zastosowanie
 • Praktyczne wskazówki realizacji badań z zastosowaniem określonych metod, zasady
  analizy wyników

Część praktyczna – zapoznanie z metodyką ocen sensorycznych:

 • Praktyczne wykonanie ocen z zastosowaniem poznanych metod, analiza wyników.

Warunki uczestnictwa

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn