Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

McCormick i Enercon Industries współpracują nad dodaniem hermetycznego uszczelnienia do szklanych pojemników

Duży producent żywności, McCormick, szukał rozwiązania do hermetycznego uszczelniania w celu poprawy jakości i wydłużenia terminu trwałości różnych produktów pakowanych w butelki szklane. Firma współpracowała ze specjalistami z Enercon Industries i zastosowała zgrzewanie indukcyjne wieczek w swojej produkcji.

Firma McCormick, duży producent z branży spożywczej, zastosowała zgrzewanie indukcyjne wieczek w produkcji w celu poprawienia ochrony swoich produktów.

McCormick jest producentem żywności, który ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Firma jest właścicielem wielu marek na całym świecie, w tym Vahiné i Ducros we Francji.

„Nasze produkty były początkowo uszczelniane kołnierzem zabezpieczającym przed otwarciem opakowania” – powiedział Jean-Michel Allier, kierownik projektów technicznych w firmie McCormick we Francji.

„Przeszliśmy na folię zgrzewaną indukcyjnie, aby wydłużyć termin trwałości naszych produktów. Kolory i aromaty są zachowane dzięki uszczelnieniu foliowemu” – dodał.

McCormick produkuje szeroką gamę przypraw, ziół i pieprzów, rozprowadzanych i sprzedawanych w szklanych butelkach.

„Ponieważ nasz towar jest produktem konsumenckim, bardzo ważne jest, by pojemniki były uszczelnione” – powiedział pan Allier.

„Zgrzane wieczko gwarantuje utrzymanie aromatu naszych produktów.”

Przy wdrażaniu niezawodnego rozwiązania uszczelniającego firma McCormick współpracowała ze specjalistami z Enercon Industries w celu zainstalowania urządzenia do zgrzewania indukcyjnego, które spełnia wymagania firmy i jest zgodne z charakterystyką jej szklanych pojemników.

Mówiąc o swoich doświadczeniach, pan Allier wspomniał: „Zdecydowanie polecam Enercon.

"Zdecydowanie polecam Enercon. Firma była aktywna przez cały czas tych prac rozwojowych, zgodziła się wykonać wiele testów i opracowała specjalne głowice zgrzewające do naszych szklanych butelek."
Jean-Michel Allier, kierownik projektów technicznych w firmie McCormick we Francji

Słowa kluczowe:

Autor: Enercon Industries Ltd

Enercon Industries Ltd

https://www.enercon-industries.pl/

Wybrane produkty / usługi

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn