Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Międzynarodowe Seminarium – Zrównoważony Rozwój (6.05-12.05.2018)

Już 6 maja organizacja studencka IAAS Poland powita na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie młodzież z całego świata, aby wspólnie poruszyć tematy istotne dla dobra naszej planety i otoczenia. Będzie to miało miejsce podczas seminarium pod hasłem „Zrównoważony Rozwój”.

Na naszych gości czeka mnóstwo atrakcji, takich jak np. wykład z organizacją Greenpeace połączony z aktywną dyskusją. Oprócz ciekawych warsztatów związanych z rozwojem umiejętności miękkich cz też prelekcji, uczestnicy seminarium będą mieli niesamowitą okazję do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc w Warszawie. W planach znajduje się wizyta w oczyszczalni ścieków „Czajka”, galerii sztuki „Zachęta”, Centrum Nauki Kopernik czy też podziwianie widoków z samego szczytu Pałacu Kultury i Nauki. W planach jest również integracja, której stałym punktem na tego typu wydarzeniach jest tzw. Trade Fair czyli prezentacja regionalnych potraw pochodzących z danego państwa. Organizatorzy seminarium – IAAS Poland czyli Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Kierunków Rolniczych i Nauk Pokrewnych działają na wielu płaszczyznach. Ich głównym celem jest promowanie współpracy studentów uczelni rolniczych z całego świata, co sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów, niezwykle istotnych w budowaniu przyszłej kariery zawodowej. Organizują nie tylko seminaria tematyczne i spotkania międzynarodowe, ale również projekty krajowe. Jednym z nich były Targi Pracy, które w tym roku odbyły się już po raz dziewiąty. IAAS Poland poprzez organizację seminarium podkreśla fakt, jak ważne jest promowanie zrównoważonego rozwoju w aspektach rolnictwa, gospodarki żywnościowej czy też ochrony środowiska. Stowarzyszenie już od wielu lat działa w tych dziedzinach, jak się okazuje – z pozytywnym skutkiem, o czym świadczy coraz większe zainteresowanie organizacją i omawianymi przez nią zagadnieniami.

Datego też IAAS Poland poszukuje firm, które chciałyby wesprzeć ogranizację tego wydarzenia. Stowarzyszeniu IAAS Poland pomoże to stworzyć waunki do dobrego przyjęcia zagranicznych gości, a dla firm jest to niewątpliwa okazja do wypromowania własnej marki, również w międzynarodowym gronie.

Słowa kluczowe:

Autor: Natalia Oryszewska

Artykuł_opublikowany_dzięki_firmie

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn