Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Próbniki powietrza TRIO.BAS - PROMOCJA!!!

Mikroorganizmy nie są widoczne gołym okiem, ale mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie konsumentów i pracowników, a także wpływać na trwałość produktu, jego wizerunek i ogólną rentowność. Solidny program monitorowania środowiska, obejmujący badania personelu, powierzchni i powietrza, zapewni utrzymanie kontroli mikrobiologicznej otoczenia. Przestrzeganie przepisów i częste monitorowanie powietrza pozwala szybko identyfikować i eliminować zagrożenia.

Nowa generacja mikrobiologicznych próbników do monitorowania jakości powietrza TRIO.BAS jest odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Dostępne modele próbników TRIO.BAS są nieraz bardzo rozbudowane i przystosowane do specjalnych wymagań pracy, np. w strefach czystych, a nawet komorach, do których nie można z próbnikiem wejść, a jedynym sposobem zbadania powietrza jest umieszczona tam na stałe głowica próbnika, do której tylko z zewnątrz podpina się urządzenie.  Szeroki zestaw akcesoriów powinien zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. 

Aktualnie trwa promocja: 25% rabatu przy wymianie dowolnego starego modelu na nowy!

Promocja obejmuje wymianę dowolnego starego próbnika na wybrany nowy model z linii TRIO.BAS.

Dodatkowo oferujemy w specjalnych cenach trzy popularne zestawy.

- TRIO.BAS MONO 200 Petri PACK

- TRIO.BAS MINI 100 Petri PACK

- TRIO.GAS MINI 100 Petri PACK

Istnieje możliwość przetestowania wybranych modeli przed zakupem.

Promocja trwa do 15 kwietnia 2020.

 

Słowa kluczowe: badanie powietrza, metoda zderzeniowa, próbniki, Trio.Bas, gazy sprężone

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn