Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Przetestuj maszyny na hali pokazowej Fenix Systems

Kategoria: Procesy i Technologie

Blisko Warszawy znajduje się hala pokazowa firmy Fenix Systems o powierzchni ponad 1000m2, w której można przeprowadzić testy na maszynach do pakowania i kontroli jakości, sprawdzić czy produkt został dokładnie naważony, czy nie zawiera ciał obcych takich jak metal, szkło, kamyki itp., a także można zobaczyć kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów pakowania.

Firma Fenix Systems zaprasza na indywidualne pokazy podczas których można nie tylko zrobić testy na swoich produktach, ale także zdobyć wiedzę na temat najnowszych i najlepszych rozwiązań do produkcji na rynku.

 

Od ponad 22 lat firma Fenix Systems wspomaga Klientów w drodze do doskonałości dzięki know-how oraz dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń.

Fenix Systems to wyłączny przedstawiciel na Polskę uznanych na świecie Producentów dostarczających najnowsze rozwiązania z zakresu systemów pakowania oraz kontroli jakości różnego rodzaju produktów.

Wspólna cecha wszystkich instalacji w Polsce to perfekcja. Aby osiągnąć wyjątkowy efekt, linie pakujące oraz maszyny oferowane przez Fenix Systems są projektowane indywidualnie dla każdego klienta - w zależności od sposobu pakowania konkretnych towarów, typu opakowania, dostępnego miejsca, wydajności i koncepcji odbiorcy.

Maszyny są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze, ale również wyjątkowo wydajne. Ich eksploatacja jest gwarancją uzyskania odpowiednich oszczędności, zapewniają precyzję oraz zwiększają wydajność pracy.

Oferowane przez Fenix Systems maszyny  spełniają najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w fabrykach i magazynach firm działających w różnych branżach – umożliwiają szybkie i łatwe pakowanie żywności w różnorakiej formie, w tym napojów oraz wielu innych towarów.

 

 

Agnieszka Krzewska

Koordynator ds. pokazów

Tel: 22 4634478, kom.+48  605 244 404

e-mail: krzewska@fenixsystems.eu

Wybierz obszar: Procesy i Technologie

Autor: Fenix Systems

Polecane produkty

Artykuł opublikowany dzięki firmie:

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn