Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Seria robotów MOTOMAN GP i GP FGG – Zrobotyzowana stacja do paletyzacji BOSKY Robopal Y (z robotem Yaskawa GP25)

ROBOPAL Y to gotowa do natychmiastowej pracy stacja do paletyzacji oparta na robocie YASKAWA GP25, w pełni wyposażona w przenośnik podawczo-pozycjonujący produkt oraz ramy bezpieczeństwa, umożliwiająca układanie produktów na palecie.

Stacja ROBOPAL Y:

·       zaprojektowana, aby zmieścić się w najmniej dostępnych miejscach zrealizuje proces paletyzacji również tam gdzie jest mało miejsca.

·       wolnostojąca stacja może być w łatwy sposób zintegrowana z istniejącą końcówką linii oraz doposażona w urządzenia peryferyjne.

·       wysokiej jakości robot Yaskawa umożliwia pracę na wielu formatach w różnej konfiguracji i dla różnych rozmiarów palet.

·       krótkie czasy przezbrojenia i szybki proces uczenia robota pozwalają na optymalizację całego procesu.

Stację ROBOPAL Y można rozbudować o kolejne urządzenia peryferyjne, jak np.: owijarka do palet, etykieciarka, magazynek palet czy autonomiczny transport.

WIĘCEJ:

Link do youtube: https://www.youtube.com/watch?v=AW4WUCcaUZ0

Link do produktu:

https://www.yaskawa.pl/produkty/roboty-przemyslowe-motoman/do-przenoszenia-i-montazu/productdetail/product/gp25-fgg_688

https://www.yaskawa.pl/produkty/roboty-przemyslowe-motoman/do-przenoszenia-i-montazu/seriesdetail/serie/seria-gp_494

Słowa kluczowe: stacja do paletyzacji, robot, cobot robot współpracujący, pakowanie, paletyzacja, depaletyzacja, pick&place, pakowanie higieniczne, paletyzacja robotem

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą:

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

 • * - pole obowiązkowe

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn