Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Special guest from Ghana

Dnia 14 grudnia 2017 r. odwiedził nas gość specjalny – Sadat Amankona, wieloletni członek IAAS, absolwent rolnictwa w Ghanie, a obecnie magistrant na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

W Centrum Samorządowca SGGW udzielił w języku angielskim wykładu otwartego pt. ,,The Role of Agriculture in African Economic Development”. Wydarzenie to było niepowtarzalną okazją, aby od rdzennego mieszkańca Afryki dowiedzieć się czegoś więcej na temat gospodarki Ghany i szczególnej roli rolnictwa dla rozwoju ekonomicznego tego kraju. Nasz prelegent omówił charakterystykę upraw oraz stosowane w tamtejszym rolnictwie metody. Odniósł się ponadto do wielu problemów, którym rozwijająca się gospodarka Ghany musi stawić czoła.

Po wykładzie odbyła się ciekawa dyskusja, podczas której zainteresowani mogli zadawać gościowi pytania.

Zorganizowane przez nas wydarzenie zyskało sporą popularność i zgromadziło liczną publiczność. Wszystkim przybyłym, a w szczególności Sadatowi Amankonie, bardzo za to spotkanie dziękujemy!

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości spotkać się z naszym gościem, a także tych, którzy chcą przypomnieć sobie jak wyglądał wykład zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku na naszym kanale na YouTube IAAS Poland.

https://www.youtube.com/watch?v=oboidsGxkCA 

Słowa kluczowe:

Autor: Gerard Podedworny

Artykuł_opublikowany_dzięki_firmie

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn