Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

SZKOLENIE: Naturalne wody mineralne, wody źródlane – prawo i praktyka

Data: 26.01.2022 Miejsce: online
Czas trwania: 3 h

Cel szkolenia

Przedstawienie najważniejszych kwestii prawnych dotyczących wprowadzania NWM i wód źródlanych do obrotu. Wskazanie zmian w przepisach, jakie czekają branżę w najbliższym czasie.

Szkolenie skierowane do

Osoby zainteresowane procedurą uznania, znakowaniem i reklamą, wprowadzaniem do obrotu i nowymi wymaganiami dla wód naturalnych mineralnych i źródlanych.

Program

 • Ogólne wymagania prawne dla NWM i wód źródlanych 
 • Procedura uznania wody jako naturalnej wody mineralnej 
 • Obowiązkowe elementy oznakowania NWM i wód źródlanych 
 • Komunikowanie właściwości wód
 • Oznakowanie NWM i wód źródlanych w świetle prawa własności przemysłowej 

Szczegóły na stronie Organizatora: https://www.igifc.pl/szkolenie/2022-01-26-naturalne-wody-mineralne-wody-zrodlane/ 

Warunki uczestnictwa

Czas i miejsce: 26 stycznia 2022 roku, online – platforma ClickMeeting

Zgłoszenia należy dokonać wypełniając FORMULARZ na stronie Organizatora https://www.igifc.pl/formularz-zgloszeniowy/

 

Szczegóły na stronie Organizatora: https://www.igifc.pl/szkolenie/2022-01-26-naturalne-wody-mineralne-wody-zrodlane/ 

 

 

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn