Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

VIII targi vendingowe Vending Poland 2018 już 24-25 października w Warszawie

Kategoria: Biznes i Wydarzenia

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie

Vending Poland to największa impreza branży vendingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi organizowane co dwa lata, a w 2018 roku – już po raz ósmy, zapewniają pełny przegląd oferty rynkowej wraz z pojawiającymi się na rynku najnowszymi technologiami i produktami. Wśród wystawców obecnych na targach znajdują się zarówno najwięksi potentaci rynku, jak i małe, jednoosobowe firmy, specjalizujące się w różnych sektorach vendingu. Dzięki temu Vending Poland to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie promujące branżę i umożliwiające nawiązanie współpracy pomiędzy jej poszczególnymi gałęziami.

Coraz więcej wystawców i zwiedzających

Z każdym rokiem przybywa nie tylko wystawców, ale także zwiedzających. Oprócz operatorów maszyn vendingowych, dystrybutorów automatów i produktów do vendingu, coraz częściej pojawiają się managerowie, dyrektorzy administracyjni obiektów publicznych, dyrektorzy szkół, managerowie hoteli i restauracji. Jednym słowem wszyscy dostrzegający potencjał branży i pragnący mieć swój udział w jej imponującym rozwoju.

Polskie Stowarzyszenie Vendingu

Za realizację targów Vending Poland odpowiedzialne jest Polskie Stowarzyszenie Vendingu, które działa od 2003 roku i efektywnie wpływa na rozwój szeroko rozumianego sektora vendingowego w naszym kraju. Jest to jedyna w Polsce organizacja zrzeszająca i reprezentująca interesy przedsiębiorców działających w branży vendingowej. Biorąc pod uwagę znaczący potencjał polskiego rynku vendingowego oraz dynamikę jego rozwoju pewne jest, że wszyscy uczestnicy, zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, odniosą liczne korzyści z obecności na Vending Poland 2018.

Więcej informacji na temat targów Vending Poland znajdą Państwo na stronie internetowej: www.targivendingowe.pl

Zapraszamy serdecznie!

Wybierz obszar: Nowości rynkowe

Autor: Polskie Stowarzyszenie Vendingu

Przeczytaj także

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn