Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn
  • 06.06.2022

    Ocena śladu węglowego istotna dla wizerunku firmy

    Budowa biznesu odpowiedzialnego społecznie to jeden ze sposobów na osiągnięcie neutralności klimatycznej całego świata. W tym celu należy nie tylko zbadać ślad węglowy przedsiębiorstwa. Warto także przygotować i wdrożyć strategię dekarbonizacji, a także poddać się transparentnej ocenie przez niezależne jednostki, jak CDP.

    Czytaj więcej

VIVERNO Sp. z o.o. wspiera z sukcesem polskie firmy w transformacji energetycznej. Naszym Partnerom dostarczamy rozwiązania, które nie tylko pomagają im zapobiegać kryzysowi środowiskowemu, ale również przyczyniają się do zmniejszenia kosztów prowadzenia działalności. Jesteśmy pierwszym w Polsce akredytowanym partnerem CDP w zakresie obniżenia śladu węglowego.

W ramach świadczonych usług przygotowujemy strategie dekarbonizacji, wyliczamy ślad węglowy produktów, jak i całego przedsiębiorstwa, przeprowadzamy audyty energetyczne, a także zajmujemy się pozyskiwaniem Białych Certyfikatów.

VIVERNO to zespół wyspecjalizowanych konsultantów, współpracujących z kadrą naukową. Oferujemy najwyższej jakości opracowania, których wyniki wpływają na długofalowy rozwój przedsiębiorstwa. Współpracujemy nie tylko z dużymi, ale również średnimi oraz małymi przedsiębiorstwami, przeprowadzając je przez kolejne etapy transformacji energetycznej.

Nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby osiągnąć korzystne wyniki dla Państwa firmy oraz środowiska.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@viverno.pl

 

Słowa kluczowe: ślad węglowy, efektywność energetyczna, białe certyfikaty, dekarbonizacja

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn