Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

Roboty YASKAWA, znane pod marką MOTOMAN, spełniają oczekiwania dynamicznie rozwijającego się rynku przemysłowego w Polsce. Roboty MOTOMAN to połączenie niezawodności oraz najwyższej jakości. YASKAWA oferuje roboty przemysłowe do wielu branż, w tym do branży spożywczej.
Specjalnie przystosowane do kontaktu z żywnością i pracy w warunkach produkcji spożywczej są łatwe w czyszczeniu, wykazują wysoką pyło- i wodoszczelność, wyposażone są w smary spożywcze, a ich przelotowy nadgarstek z poprowadzonymi wewnątrz przewodami czyni je mniej podatnymi na uszkodzenia mechaniczne. Najnowsze jednostki tj. coboty stosowane w aplikacjach pakowania i paletyzacji żywności i napojów potrafią jednak coś więcej: mogą bezpiecznie współpracować z człowiekiem, a dzięki relatywnie dużemu udźwigowi realizują zadania, które wcześniej zarezerwowane były dla typowych robotów przemysłowych.

YASKAWA to jeden z największych na świecie producentów przemienników częstotliwości, serwonapędów, kontrolerów ruchu i robotów przemysłowych. Już od początku istnienia, czyli 1915 roku, firma koncentrowała się na promowaniu i rozwoju różnych rozwiązań dla przemysłu, najpierw na rodzimym rynku japońskim, następnie w innych krajach regionu, aby w ciągu kolejnych lat objąć swoim zasięgiem cały świat. Obecnie w wielu gałęziach przemysłu i w różnych zastosowaniach funkcjonuje ponad 30 milionów przemienników częstotliwości, ponad 20 milionów serwonapędów i ponad 500 tysięcy robotów. Przemienniki, serwonapędy oraz roboty firmy YASKAWA napędzają światowe marki na takich rynkach jak: przemysł maszynowy, przemysł samochodowy, przemysł spożywczy, drzewny, tekstylny, półprzewodnikowy i wiele innych. YASKAWA dostarcza najbardziej innowacyjne produkty wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność, niezawodność, stabilna jakość, niskie koszty produkcji oraz ochrona pracownika czy produktu. Na całym świecie YASKAWA ma ponad 60 oddziałów, w których zatrudnia około 15 tysięcy pracowników.

Słowa kluczowe: robotyka, robotyzacja, automatyka, automatyzacja, roboty przemysłowe, roboty współpracujące coboty, serwis, szkolenia,Yaskawa, Motoman, pakowanie, paletyzacja, depaletyzacja

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn