Rejestracja - czytelnik

Przypomnij hasło

Menu

Menu

Facebook Twitter LinkedIn

ZMIANY W BRC PACKAGING MATERIALS V. 6 (ON-LINE)

Data: 18.05.2020 Miejsce: ON-LINE
Czas trwania: 8 h

Cel szkolenia

BRC Global Standard opublikowało w sierpniu 2019 nową wersję standardu BRC Packaging Materials. Szóste wydanie stosowane jest we wszystkich audytach przeprowadzanych od lutego 2020 r.

Szkolenia skierowane są do osób, które chcą poznać i zrozumieć zmiany wprowadzone w najnowszej wersji standardu. Uczestnicy szkolenia będą ponadto potrafili zidentyfikować wszystkie obszary wymagające aktualizacji, dzięki czemu możliwe będzie zaplanowanie i określenie zakresu prac niezbędnych do przejścia na 6-tą wersję normy.

Szkolenie skierowane do

Szkolenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za wdrożenie i utrzymanie systemu BRC Packaging, a w szczególności do:

 • pełnomocników systemu,
 • menedżerów,
 • kierowników produkcji,
 • auditorów wewnętrznych,
 • konsultantów,
 • wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

Program

1. Ogólne zmiany w porównaniu z wersją 5

   1.1 Kategorie higieniczne

   1.2 Audity niezapowiedziane

   1.3 Kategorie produktów

   1.4 Moduły dobrowolne (środowiskowy)

   1.5 Program rynków globalnych BRC

 2. Wymagania standardu

   2.1 Zaangażowanie najwyższego kierownictwa

   2.2 Zarządzanie ryzykiem – HARM

   2.3 Zarządzanie bezpieczeństwem i jakością produktu

   2.4 Standardy dotyczące zakładu

   2.5 Kontrola produktu i procesu

   2.6 Personel

   2.7 Wymagania dla produktów będących przedmiotem handlu

3. Ćwiczenia

Warunki uczestnictwa

TERMINY SZKOLEŃ:

·         18.05.2020   (szkolenie realizowane w trybie online)

 

CENA SZKOLENIA:

400 PLN netto + 23% VAT

Przy zgłoszeniu drugiej osoby z firmy - oferujemy 5% rabat.

Przy zgłoszeniu trzeciej osoby z firmy - oferujemy 10% rabat.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Aby wziąć udział w szkoleniu, nie potrzebują Państwo zaawansowanego oprogramowania ani sprzętu. Wystarczy jedynie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon.

Szkolenia online realizowane będą w trybie „na żywo” dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość zadawania pytań oraz dyskusji z trenerem i pozostałymi uczestnikami.

 

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI:

 • możliwość uczestnictwa w szkoleniu bez wychodzenia z domu
 • brak dodatkowych kosztów związanych z noclegiem i dojazdem
 • możliwość rozmowy z trenerem i zadawania pytań tak samo jak na szkoleniu stacjonarnym
 • każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat
 • aby wziąć udział wystarczy tylko dostęp do komputera i Internetu

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy na stronie: https://www.isoqar.pl/pl/szkolenia/branza-spozywcza/przejscie-na-brc-packaging-wersja-6

 

Szkolenie zamknięte:

Oferujemy również możliwość organizacji szkolenia w formie zamkniętej bezpośrednio w siedzibie klienta. W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem tel. 668-932-136

Zapytaj organizatora o szczegóły

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Prokonsument Sp. z o.o. oraz Firmę właściciela powierzonych  materiałów na podstwaie umowy z portalem FoodFakty,  zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Prokonsument Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na ul. Serwituty 25 . Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Warunki Ogólne i Regulamin oraz Polityka Prywatności

Zapisz się do newslettera

Najważniejsze informacje dla branży spożywczej!

Zapisz się na newsletter FoodFakty i bądź na bieżąco:

Zapisz się
Facebook Twitter LinkedIn